تاریخچه ما

شرکت تولیدی پودر جوش ایران “ سهامی خاص “ با نام و علامت ثبت شده جوشیران فعالیت خود را از سال ۱۳۷۰ با تولید پودر روکش انواع الکترودهای جوشکاری جهت مصرف در کارخانجات الکترودسازی آغاز کرد. با تولید پودر جوش زیرپودری). S.A.W ( که از سال ۱۳۷۶ نخستین محصول آن به بازار ارائه شد، گسترش تنوع محصولات جوشکاری وارد عرصه جدیدی گردید و با تولید انواع سیم های جوش زیرپودری در سال ۱۳۸۴ تکمیل کننده نیاز مصرف کننده به پودر و سیم جوش مصرفی شد. حال نیز با طرح توسعه کارخانه با هدف غنا بخشیدن به تنوع محصولات سیم و پودر جوشکاری زیرپودری، تولید انواع دیگر سیم جوش، پودر جوش و سایر مواد مصرفی صنعت جوشکاری، در راستای برآورده نمودن هرچه بیشتر نیاز مشتریان در شرف انجام است.
در سال ۱۳۸۳ شرکت جوشیران موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001:2000 از BVQI انگلستان با تائید موسسات ANAB آمریکا و UKAS انگلستان در عرصه افتخار آفرین و انحصاری طراحی و تولید پودر جوش گردید. گواهینامه تائید موسسات معتبر بین المللی نظیر B.V فرانسه، DNV نروژ و G.L آلمان بر روی محصولات جوشیران و تائیدیه های فنی مصر فکنندگان عمده صنایع بر روی محصولات جوشکاری جوشیران شاهدی عینی بر تعهد سیستم مدیریت و کارکنان جوشیران در پایبندی به حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات می باشد.
در ادامه توسعه فعالیت ها و تائید صلاحیت های سیستم مدیریت کیفیت، شرکت جوشیران موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001:2008 از موسسه AQC و با تائید موسسه ISO QAR گردید.
دفتر خدمات مهندسی فروش و پشتیبانی فروش در راستای ارج نهادن به مشتریان در ارائه خدمات مهندسی جوش نیز بسیار فعال و کارا عمل می نماید چرا که رضایت مشتری در قبال محصول تولیدی شرکت جوشیران همواره در اولویت فعالیت های این شرکت تعریف شده است.

فضاهای کاری و ظرفیت تولید شرکت جوشیران

کارخانه شرکت تولیدی پودر جوش ایران با فضای فنی مسقف حدود ۶۵۰۰ مترمربع در قالب ۲ سوله، فضای انبار، فضای فنی و
تعمیرات و اتاق پودرسازی در کنار فضای اداری ۱۲۰۰ مترمربع در استان البرز و در منطقه ماهدشت بنا نهاده شده است. در طرح توسعه برنامه ریزی جهت احداث سوله ی سوم با متراژ ۳۰۰۰ مترمربع صورت پذیرفته که فعالیت های لازم در دست اقدام می باشد.
دفتر مرکزی شرکت تولیدی پودر جوش ایران در شهر تهران و در منطقه میرداماد با فضایی حدود ۱۵۰ مترمربع واقع می باشد که
فعالیت های مرتبط با بازاریابی و فروش و همچنین مالی در دفتر تهران متمرکز بوده و سایر بخش های سازمانی در محل کارخانه اداره می گردد.

تیم ما

سعید بهاری

مدیر فروش و بازاریابی

میثم شکری ارفعی

مدیر تحقیقات و توسعه

سیاوش اسکندری

مدیر کارخانه

محمد مالکی تهرانی

مدیر عامل